Дитячі сарафани 2013

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Серед всього різноманіття літнього одягу для дівчаток найбільш зручними, привабливими і комфортними є дитячі сарафани. Залежно від моделі їх можна носити як на прогулянку, так і на вихід.

Дитячі сарафани

Дитячі сарафани

Дитячі сарафани мають бути присутніми в гардеробі кожної дівчинки. Адже це дуже практичний і красивий одяг, який личить дівчаткам різного віку. У цих легких, літніх платтячках на бретелях вашій дочці буде комфортно в будь-яку спеку.

Сьогодні виробники дитячого одягу пропонують красиві сарафанчики навіть для новонароджених діток. Такі сарафани є комбінацією боді і сарафана. Для зручності надягання лямки застібаються на кнопочки. Проте для немовлят це непрактичний одяг, тому зазвичай в цьому віці сарафани використовують лише для свят і фотосесій.

Дитячі сарафаниДитячі сарафани

А ось для дівчаток постарше дитячі сарафани, навпаки, є вельми зручним і практичним літнім одягом. Маленьким модницям ідеально підійдуть прості сарафани трапецієвидного силуету. Краще всього якщо вони будуть на завязочках, в іншому випадку на лямках мають бути кнопочки чи гудзики. Дуже зручні дитячі сарафани з регульованою застібкою на лямках. Це дозволить вашій дочці носити його як можна довше, адже дітки дуже швидко зростають.

Дитячі сарафаниДитячі сарафани

Зазвичай прийшовши в магазин, мами не можуть встояти перед чудовими білосніжними, ніжно-рожевими і іншими милими дитячим сарафанами з великою кількістю рюшів і бантиків. Але не забувайте, що такі моделі призначені для особливих випадків, і в повсякденній носці будуть непрактичні. Лише уявіть, в що перетворитися красивий світлий сарафанчик після гри в пісочниці. До того ж, вам потрібно буде регулярно відпрасовувати багаточисельні рюшечки і волани.

Дитячі сарафаниДитячі сарафани

Фасон дитячих сарафанів зазвичай буває найпростішим, це також робиться з практичної точки зору. Ідеально підійде прямий фасон, трапеція, сонце. Лямки сарафана можуть бути досить всілякими — широкими, вузькими, прямими, хрестоподібними, на гудзичках, кнопочках, без застібок.

Дитячі сарафаниДитячі сарафани

Нарядні моделі дитячих сарафанів відрізняються багатою обробкою. Це можуть бути всілякі аплікації, нашивання, малюнки, вишивки, стрази, волани, рюші, складочки, красиві гудзички і так далі. У такому сарафанчику юна модниця відчує себе справжньою принцесою.

Дитячий сарафан обов’язково має бути виготовлений з натуральної тканини — бавовни, льону, а нарядні моделі можуть бути зшиті з шовку. У них дівчинці буде комфортно, оскільки ці тканини не перешкоджають нормальному повітрообміну.
Дитячі сарафаниДитячі сарафани

По матеріалам оnа-znаеt.ru

(Visited 270 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al