Модні блузки 2015 весна-літо: сезон вигостреної елегантності

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Модні зарубіжні видання називають весну-літо 2015 «сезоном загостреної елегантності і доречної жіночності». Думка ця основується на тому, що серед модних блуз 2015, та і серед інших предметів жіночого гардеробу, переважатимуть повітряні тканини, характерні силуети і декоративні елементи, які важко назвати нав’язливими.

top

Дуже багато що в моді 2015 пов’язано з романтикою сімдесятих: і вибір матеріалу, і перенесення акцентів з деталей на загальну картину. На цьому фоні навіть якось втрачаються футуристичні речі з їх підкресленим відходом від гендера і любові до концепції all white («все біле»). Хрестоматійними прикладами останнього стануть блузи Karolina Zmarlak.

Karolina Zmarlak

Karolina Zmarlak

Проте не варто розцінювати основні тенденції як вузький коридор, що обмежує моду. Навпаки, в межах даної матриці народжується величезне багатство варіантів.

Veronique Leroy

Veronique Leroy

Отже, давайте коротко пробіжимося за основними пунктами, що характеризують модну блузу весна-літо 2015.

Форма

Все симетрично. Після гострих кутів і експериментальних силуетів 2014 року, актуальні блузи виглядають дуже консервативно. Крій — прямій, мінімум приталених і оверсайз моделей. Така блуза повністю самостійна і відкрита для аксесуарів (як в Nina Ricci), але, в той же час, прекрасно гармонує з жакетом або кардиганом.

Nina Ricci1

Nina Ricci

Верх

Для блузи 2015 верхня третина є найважливішою. Ви, вірно, вже забули, коли бачили таку різноманітність комірців і стійок. Однозначного фаворита немає, але на особливу згадку заслуговують шкіряні вставки в Jacquemus, чорно-білі стійки Rodarte і відкриті ключиці в Valentin Yudashkin. Не виходять з моди короткі комірці в стилі преппі, які, до речі, доповнюють не зовсім «шкільні» моделі.

Rodarte

Rodarte

Valentin Yudashkin

Valentin Yudashkin

Jacquemus1

Jacquemus

Виріз

Дизайнери віддають перевагу напівкруглому високому вирізу, рідше зустрічається неглибокий V-подібний. Ті, хто скучив по вирізах на спині, можуть придивитись собі щось в Hellessy.

Hellessy

Hellessy

Шийна хустка

Незмінний атрибут модної блузи 2015. Фото колекцій демонструють нам різноманітність варіантів: від центрального елементу в Francesco Scognamiglio до кокетливої надбудови в Moschino. До речі, вона зовсім не має бути зав’язана (Just Cavalli).

Moschino1

Moschino

Francesco Scognamiglio1

Francesco Scognamiglio

Just Cavalli

Just Cavalli

Декор

Окрім класичних кольорів і геометричних фігур, увагу дизайнерів привернули 3D-конструкції. Найбільш характерний приклад пропонує Issa. В цілому ж, дизайнери віддають перевагу однотонним відтінкам білого.

Issa

Issa

Рукави

Прямі, довгі, з широкими манжетами. Блузи з коротким рукавом є абсолютною меншістю.

Moschino

Moschino

Jil Sander

Jil Sander

Талія

Не підкоряється єдиному стандарту. Блузу можна носити навипуск (ICB) або обрамувати нешироким контрастним поясом (Chanel, Paul&Joe).

ICB

ICB

Paul & Joe

Paul & Joe

Chanel

Chanel

На подіумі були представлені цікаві поєднання, такі, наприклад, як дует класичної сорочки і пелерини в Chanel. Особливо в цьому плані примітна колекція Daks, що повертає в діловий світ манишки і шийні хустки.

Daks

Daks

Взагалі, якщо вам близькі відсилання до вінтажа, то модні блузи весна 2015-літо 2015 припадуть вам до душі.

(Visited 148 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al