Модні пляжні плаття 2013

Рубрика Стиль та мода; Мітки:

Красиве пляжне плаття незамінний і, в більшості випадків, універсальний елемент літнього гардероба, який можна носити окремо або в парі з модним купальником. Колекції пляжних платтів 2013 пропонують ефектні моделі на будь-який смак, від легких саронгів до оригінальних моделей подовжених сорочок.

Модні пляжні плаття 2013

AguaClara, Lisa Blue (Ліза Блю), Gottex, Dorit, Suboo (Субу), CIA. Maritima

Серед фасонів модних пляжних платтів нового сезону можна знайти моделі з V-подібним і напівкруглим вирізом, на тоненьких бретелях-спагетті або одній бретелі, саронги і приталені плаття з бюст’є, а також оригінальні подовжені сорочки і халати-кімоно.

Модні пляжні плаття 2013

CIA. Maritima, Suboo (Субу), OndadeMar, Gottex, Pin-up Stars

Асиметрія як і раніше актуальна, в моді пляжні плаття з асиметричним кроєм подолу, декольте, а також глибоким вирізом на одну ногу, які особливо ефектно виглядають в парі з пляжним взуттям на танкетці або з босоніжками на високому каблуці.

Модні пляжні плаття 2013

Anna Kosturova (Анна Костурова) (1,2), WildFox Swim, Mara Hoffman (Мара Хофман) (4,5), CIA. Maritima

Окрім традиційних легких тканин і трикотажу, для пляжних платтів дизайнери використовують прозорі матеріали: шифон, трикотаж і сітку, дуже цікаво виглядають модні моделі з в’язаного і плетеного полотна.

Модні пляжні плаття 2013

Anna Kosturova (Анна Костурова), Aqua Di Lara, Dolores Cortes, Gottex, Mara Hoffman (Мара Хофман)

У моді пляжні плаття з квітковим, екзотичним і анімалістичним принтом, також актуальні смужки і абстрактні принти. Одним з гарячих трендів сезону стало використання неонових відтінків у складі принтів.

Модні пляжні плаття 2013

Aquarella, Mara Hoffman (Мара Хофман), Pin-up Stars (3,4), Suboo (Субу)

Багато моделей пляжних платтів 2013 виконані в білому кольорі, також актуальні модні пастельні, насичені і неонові відтінки сезону, особливо лимонний, червоний, бордо, кораловий, блакитний і колір морської хвилі. Як декор пляжних платтів використовується мереживо, волани, а також контрастний кант.

Джерело vеrуstуlіsh.ru

(Visited 278 times, 1 visits today)

buy followers