Модні пляжні туніки 2013

Рубрика Стиль та мода; Мітки:

Спокуслива пляжна туніка одна з найулюбленіших моделей жіночого одягу для відпочинку і прекрасна пара для модного купальника. Різноманітність актуальних рішень в колекціях пляжних тунік 2013 припаде за смаком будь-якій модниці і дозволить підібрати ідеальну модель для створення власного, унікального стилю.

Модні пляжні туніки 2013

Caffe, Red Carter (Ред Картер), Dorit, Pin-up Stars, Kooey Australia

На відміну від пляжних платтів, в колекціях пляжних тунік нового сезону досить рідко зустрічаються подовжені моделі. Серед фасонів зустрічаються класичні туніки і модели-пончо з поясом і без, V-подібним і широкум вирізом-човником.

Модні пляжні туніки 2013

Caffe, ANK By Mirla Sabino, Luli Fama, Pin-up Stars, Vitamin A By Amahlia Stevens

Асиметрія один з трендів пляжного сезону, окрім спокусливого вирізу-човника, оголюючого одне плече, також в моді асиметричний поділ.

Модні пляжні туніки 2013

White Sands Australia, Vitamin A By Amahlia Stevens, WildFox Swim, Anna Kosturova (Анна Костурова)

Багато дизайнерів в новому сезоні пропонують короткі пляжні туніки, деякі з них укорочені аж до талії, що дозволяє похвалитися ідеальними вигинами фігури.

Модні пляжні туніки 2013

Caffe, Aqua Di Lara, Anna Kosturova (Анна Костурова), Dorit, Naila (Найла)

Прозорим матеріалам в новому сезоні відводиться особливе місце, для пляжних тунік 2013 дизайнери використовують повний спектр прозорих тканин, від шифону і сітки до модного плетеного і в’язаного полотна.

Модні пляжні туніки 2013

Caffe, Naila (Найла) (2,3), AguaClara, Nicolita (Ніколітта)

Справжнім трендом сезону стали неонові кольори, актуальні не лише для однотонних моделей, але і для пляжних тунік з принтом. Також в моді туніки пастельних і насичених відтінків сезону, особливо білого, блакитного, коралового, червоного, бордо і кольору морської хвилі. Серед принтів особливої уваги заслуговують квіткові, екзотичні і анімалістичні малюнки.

Джерело vеrуstуlіsh.ru

(Visited 177 times, 1 visits today)

buy followers