Модні вечірні плаття весна-літо 2015: 150 найкращих вечірніх вбрань

Рубрика Стиль та мода; Мітки: , ,

Прозорий шовк, хмари шифону, розсипи квіткових пелюсток і виблискуючі стрази — Oscar de la Renta, Vera Wang, Zac Posen, Monique Lhuillier, Badgley Mischka, Delpozo, BCBG Мах Azria, Donna Karan, Rodarte, Carolina Herrera та інші модні Будинки представили вечірні вбрання майбутнього сезону на Тижні моди в Нью-Йорку.

На Тижні моди в Нью-Йорку дизайнери представляли колекції весна-літо 2015 ready-to-wear, проте вечірні моделі платтів сповна могли б стати прикрасою показів haute couture.

Цвітіння пора: Oscar de la Renta весна — літо 2015

Квітковий декор, свіжі відтінки, м’які силуети, розкішне мереживо, пір’я страуса, вишивка і аплікації: шоу Oscar de la Renta весна-літо 2015 — демонстрація прекрасного в розумінні цінителя жіночої краси.

Віднесені вітром: Rosie Assoulin весна-літо 2015

Мінімалістічні і графічні вбрання на шоу Rosie Assoulin весна-літо 2015 — для тих, хто знає толк в сучасному мистецтві і архітектурі і готовий кинути виклик консервативній моді.

Ранок принцеси: Monique Lhuillier весна-літо 2015

Ніжні романтичні образи з колекції Monique Lhuillier весна-літо 2015 — легкі і приємні, як спогади з дитинства або сни про літо.

Вогненні квіти: Altuzarra весна-літо 2015

Язики полум’я вогненних квітів на платтях з колекції Altuzarra весна-літо 2015 — ідеальний спосіб привернути увагу до своєї персони. Коли ви заходите в кімнату, всі інші дівчата можуть бути вільні.

Бузковий сад: Badgley Mischka весна-літо 2015

Бузок, а також гортензії, троянди, піони, лілії і інші чудеса природи прикрашають наше життя і приносять радість, але справжнє свято — це плаття з колекції Badgley Mischka весна-літо 2015!

Назад до витоків: Versus весна-літо 2015

Упевненість і сексуальність відкриває всі двері, доводить колекція Versus весна-літо 2015: у такому платті жінка подолає будь-які перешкоди.

Ляльковий будиночок: Alice & Olivia весна-літо 2015

Іронічні образи колекції Alice & Olivia весна-літо 2015 сподобаються дівчатам з фантазією, з якими ніколи не буває нудно.

Ніч ніжна: BCBG Мах Azria весна-літо 2015

Майже античні образи представили дизайнери на шоу BCBG Мах Azria весна-літо 2015 — безпрограшна класика.

Прописні істини: Donna Karan весна-літо 2015

Бездоганний стиль мешканки Нью-Йорка демонструє колекція Donna Karan весна-літо 2015 — сміливі кольори, свіжі фактура, графичний крій.

Стан невагомості: Delpozo весна-літо 2015

Вироби з колекції Delpozo весна-літо 2015 схожі на витвори мистецтва — вони так і просяться у фільм Люка Бессона або Стенлі Кубріка.

Стислість — сестра таланту: Halston Heritage весна-літо 2015

Прості на вигляд плаття від дизайнерів Halston Heritage створюють оманливе враження, але насправді в кожному з образів колекції весна-літо 2015 реалізовані ідеї майбутнього.

Гордість і упередження: Honor весна-літо 2015

Вечірні моделі з колекції Honor весна-літо 2015 з набивними малюнками, принтами-ліанами і багатошаровими воланами розпускаються, як бутони, під спалахами фотокамер.

Життя в рожевому кольорі: Jenny Packham весна-літо 2015

Вечірні плаття з колекції Jenny Packham весна-літо 2015 органічно вписалися б в іншу епоху, але і на червоній доріжці сучасних Канн виглядатимуть доречно.

Роза вітрів: Lela Rose весна-літо 2015

Героїня Lela Rose весна-літо 2015 вірить в чудеса, тому що декілька вечірніх шедеврів з нової колекції — це просто диво.

Вічне сяяння: Naeem Khan весна-літо 2015

Відблиски епохи джазу в колекції Naeem Khan весна-літо 2015 дозволяють виглядати по-справжньому кінематографічно.

Осколки льоду: Pamela Roland весна-літо 2015

Снігова королева в уяві дизайнерів Pamela Roland в сезоні весна-літо 2015 затьмарить будь-яку Герду з казки Андерсена, як би та не билася за серце Кая.

З піни морської: Rodarte весна-літо 2015

За вічне кохання русалки в платті з колекції Rodarte весна-літо 2015 будь-який рибак віддав би душу і не пошкодував про це, на відміну від героя Оскара Уайльда.

Оголена натура: Reem Akra весна-літо 2015

Напівпрозора струмуюча тканина, декорована сяючими стразами, мереживом або пайетками, як в колекції Reem Akra весна-літо 2015 — все що необхідно, аби затьмарити всіх.

Принцеса Монако: Tadashi Shoji весна-літо 2015

По-корольовськи розкішні плаття Tadashi Shoji весна-літо 2015 вимагають тримати царствену поставу і дивитися на всіх звисока.

Темна сторона: Vera Wang весна-літо 2015

Декаданські образи Vera Wang приковують погляди. Зухвала та трохи похмура сексуальність колекції весна-літо 2015 гідна кисті прерафаелітів.

Вічна класика: Zac Posen весна-літо 2015

Дизайнер Зак Позен любить одягати знаменитостей і навіть сам супроводжує їх на червоній доріжці. Можливо, вже навесні одне з платтів колекції весна-літо 2015 виберуть для виходу в світ Діта фон Тіз або Ума Турман.

Повітряний простір: Zimmermann весна-літо 2015

Прозоре мереживо творінь з колекції Zimmermann весна-літо 2015 залишає простір для фантазії і пертворює звичайну дівчину у казкову німфу .

(Visited 265 times, 1 visits today)

buy followers