Як швидко набрати вагу: прості правила здорового життя

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

як швидко набрати вагу
як швидко набрати вагу
як швидко набрати вагу

Поки населення планети посилено бореться з ожирінням, є і такі люди, кому необхідно навпаки набрати вагу, причому терміново. Причинами зайвої худини можуть бути викривлення хребта, захворюваннями шлунку і інші хвороби. Зайва худина не менш отруює життя , чим надмірна повнота. Як швидко набрати вагу, аби не нашкодити здоров’ю? Як зробити це в домашніх умовах, не удаючись до допомоги фахівців?

Причини худини

Однією з головних причин надзвичайної худини є захворювання хребта — сколіоз, при якому викривлення зачіпають ті хребці, які відповідають за здоров’я щитовидної залози і шлунково-кишкового тракту. Допомогти у виправленні хребта можуть остеопати, виучені лікувальному масажу фахівці, йоготерапевти.

Іншою вельми поширеною причиною худини є багаточисельні захворювання шлунково-кишкового тракту і погана засвоюваність їжі. Генетична схильність до худини і неправильний, порушений режим дня можуть стати причинами зниження загальної маси тіла.

Способи швидкого набору ваги

Людині, яка заклопотана проблемою швидкого набору ваги, необхідно повністю переглянути свій режим дня: харчування, заняття фізичними вправами, режим сну.

Режим харчування повинен мати принцип «дієта із знаком плюс»: необхідно вибирати більш калорійні продукти, ніж зазвичай. Наприклад, молоко купувати не одно-, двопроцентній жирності, а добірне, з максимальним вмістом живильних жирів. Сніданок повинен складатися із зернових каш на цілісному молоці, з додаванням вершкового масла.

Не слід віддавати перевагу жирній і шкідливій їжі з фаст-фуда, так вагу швидко не набрати, а здоров’я можна втратити. Тістечка, торти, булочні вироби можна споживати в тих кількостях, які вимагає організм. При цьому баланс білків, жирів і вуглеводів має бути дотриманий: всі необхідні організму вітаміни і живильні речовини чоловік повинен отримувати щодня.

Перекушування між основною їдою — вірна дорога до набору ваги. Порція калорійного морозива, банан, жменя жирних горішків допоможуть поліпшити настрій і додати упевненість в досягненні результату.
Режим сну має бути вибраний грамотно: вісім годинв здорового нічного сну і година після обіду повинні стати нормою для тих, хто вирішив набрати вагу. Якщо метою набору ваги стане струнка фігура, необхідні регулярні заняття в спортивному залі по спеціально вибраній системі. При цьому фізичні навантаження виключають утомливі вправи, складаються з легких приємних пробіжок, посильних занять в тренажерному залі.
Часто люди з низькою масою тіла скаржаться на те, що «шматок в рот не лізе», тобто відсутній апетит. Необхідно вирішити проблему комплексно, навіть змінити місце проживання, переїхавши в село, на свіже повітря, за натуральною їжею. Заняття спортом на природі теж сприяють хорошому апетиту: плавання в річці або морі, похід на лижах взимку і поїздки на велосипедах за місто влітку.

Заміна низькокалорійних продуктів на їжу з високим вмістом жирів і підвищеною поживністю, правильний режим сну і заняття легкими вправами допоможуть швидкому зростанню м’язової маси і ваги.

Це цікаво

Найхудішою дівчиною в світі серед топ-моделей вважається француженка Ізабель Каро (1982-2010): при зрості метр шістдесят три сантиметри її вага в двадцять три роки складала всього тридцять кілограмів. Причиною такої хворобливої худини у дівчини була нервова анорексія з тринадцяти років. Коли Ізабель було двадцять п’ять років, італійський фотохудожник Олівьеро Тоськані зробив грандіозну фотосесію «Ні анорексії», де модель знялася голою. На той момент її вага складала всього двадцять вісім кілограмів. Метою фотосесії було залучення уваги громадськості до анорексії і допомоги хворим цим страшним захворюванням.

За два роки до смерті Ізабель випустила книгу-застереження всім тим, хто хоче стати моделлю «Маленька дівчинка, яка не хотіла товстіти», де гранично щиро описала причини і перебіг своєї хвороби. В середині листопада 2010 року Ізабель Каро у віці двадцяти восьми років померла в лікарні від простуди, хоча причина її смерті так і не була обнародувана.

Аби швидко набрати вагу, спочатку потрібно правильно поставити діагноз і вилікувати захворювання, що викликає хворобливу худину. Потім виробити надкалорійний режим харчування, розробити систему фізичних навантажень і відрегулювати загальний режим дня.

(Visited 236 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al