Як схуднути в животі або 6 секретів ідеального пресса

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

як зробити живіт плоским
як зробити живіт плоским

Ви тренуєтеся до сьомого поту, качаєте прес по 200 раз і все одно невдоволені своїм животом? Не кваптеся «опускати руки» і припиняти тренування, тому що при роботі над самою проблемною жіночою зоною важливо не лише, як ви тренуєтеся, але і що ви їсте. Пропонуємо вашій увазі дієту для плоского живота, і якщо ви дотримуватиметеся її, не припиняючи свої тренування, то вже через 4 тижні ви отримаєте значні результати — плоский живіт.

 • Секрет перший.
  Для того, щоб позбутися надлишків підшкірного жиру і отримати плоский живіт, жінці необхідно вживати 25-27 грам клітковини в день. Клітковина присутя у фруктах, горіхах, овочах і суцільнозернових. І що найприємніше, в такій їжі мало калорій і практично немає жирів, вона дозволяє успішно скидати вагу. Не варто забувати, що таку їжу необхідно ретельно пережовувати. Таким чином мозок встигає отримати сигнал про ситість шлунку і ви не з’їсте зайвого. Але будьте обережні, збільшуйте вжиток клітковини поступово, різко змінюючи свій раціон, ви можете провокувати такі сюрпризи, як здуття живота.
 • Секрет другий.
  Необхідно уникати зайвих вуглеводів. Вуглеводи, потрапляючи в шлунок, розщеплюються на глюкозу, яка перетвориться в глікоген, що і використовують наші м’язи як паливо. Але глікоген здатний затримувати втричі більше води, чим важить сам, тоді як білки і жири не затримують вологу взагалі. І тому люди що сидять на низьковуглеводній дієті, так швидко втрачають вагу, позбавляючись від зайвої рідини.
 • Секрет третій.
  Випивайте якомога більше води. Багато хто зі мною не погодиться, оскільки думають, що якщо пити багато води, це може відбитися на фігурі. Нічого подібного, насправді волога виводить натрій з організму і сприяє схудненню. Ви просто зобов’язані підтримувати водний баланс в організмі, плюс до всього це відмінне зволоження для вашої шкіри. Отже випивайте не менше 8 стаканів чистої води в день. І скоротіть вжиток газованих напоїв або відмовіться зовсім. Діоксид вуглецю, створюючий бульбашки, уповільнює травлення і наводить до здуття живота.
 • Секрет четвертий.
  Натрій нашому організму необхідний, але лише у прийнятних дозах. Він необхідний для регулювання водного обміну, нормалізації кров’яного тиску, роботи м’язів і засвоєння деяких поживних речовин. Отже звертайте увагу на вжиток натрію, наприклад, замість смаженого картоплі фрі (265мг), з’їжте вареної або печеної (8мг), замість маринованого огірка (1730мг), свіжий (6мг), 80 грам шинки містять 1009 міліграм натрію, а в такому ж по вазі шматку вареної свинини — всього 48 міліграм.
 • Секрет п’ятий.
  Забудьте про їду на ніч! Варто вам розслабитися і гарненько повечеряти перед сном, аби набрати пару зайвих кілограм. Сильно не засмучуйтесь, це всього лише вага води, оскільки за ніч наш організм не в силах відкласти стільки жиру. Але вся біда в тому, що такі пізні вечері можуть увійти до звички, тим самим у вас, починається зниження апетиту протягом дня, і сповільнюється обмін речовин, і ви вже починаєте обходитися без сніданку, а інколи і без обіду. Відмовтеся від пізніх вечерь, по-перше, ви прокидатиметеся з відчуттям легкості в організмі, по-друге, з плоским животом, і, по-третє, не захочете пропустити сніданок. Харчуйтеся кожні 3-4 години, не варто відмовлятися від сніданку, обіду і полудника, тим самим ви менше з’їсте ввечері. І вже якщо нестерпно розігрався апетит перед сном, з’їжте яблуко або поласуйте нежирним йогуртом.
 • Секрет шостий.
  Жодних стресів, лише позитивні емоції! Відомо, що стреси викликають виділення гормону кортизолу, який призводить до підвищеного апетиту, і в результаті до зайвої ваги. Займайтеся кардіотренуваннями, вони допомагають подоланню нервових перевантажень. Частіше розслабляйтеся, адже уміння розслабитися — ще одна протиотрута від стресу і переїдання.
 • Підготовано по зовнішнім джерелам

  (Visited 164 times, 1 visits today)

  buy followers

  trendyol takip satın al