Вправи для схуднення ніг

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Які є ефективні вправи, сприяючі швидкому схудненню ніг, цікавить багато дівчат. Вправи для схуднення ніг дозволять зробити їх стрункими і витонченими.

Вправи для схуднення ніг

Саме ця частина тіла часто є проблемною зоною більшості дівчат. І якщо вся трудність полягає в надлишковому жировому прошарку, то одними махами не обійтися. Тут потрібні ефективніші рухи, які сприяють спалюванню жиру.

Вправи для ніг

Для тренувань в домашніх умовах кращими вправами для схуднення ніг будуть ті, в яких задіяна лише власна вага. Якщо ви хочете швидко скинути зайве і отримати бажані форми, то займатися доведеться регулярно — 5 — 6 раз на тиждень.

вправи для ніг в домашніх умовах

Вправи для ніг і стегон

Є багато вправ для схуднення ніг і стегон, які дозволять привести себе в порядок, не виходячи з дому. Розглянемо найефективніші, забезпечуючі швидкий результат.

Присідання

1. Ноги поставте на ширину плечей і сядьте на видиху так, щоб стегна сали паралельними підлозі, при цьому сідниці повинні тягнутися назад, а руки вперед. Затримайтеся в цьому положенні на 8 секунд і на видиху встаньте. Повторіть 6 разів. Це вправа добре тренує м’язи стегон, робить їх стрункими і підтягнутими.

Вправи для схуднення ніг: присідання

2. Поставте ноги трохи ширше за плечі, носочки при цьому мають бути назовні. Тримаючи руки прямо, повільно, але не до кінця, сядьте. М’язи сідниць і стегон мають бути напружені. Сівши, трохи затримайтеся, а потім, зробивши зусилля, встаньте. Зробіть три підходи по 10 разів. Це вправа добре укріплює м’язи, сприяє схудненню і допомагає позбавитися від целюліту.

Випади

Ноги поставте на ширину плечей і зробіть правою ногою крок вперед. Згинаючи коліно, повільно опустіться, поки стегно не виявиться паралельно підлозі. Підніміться, випрямивши коліна. Повторіть 12-15 раз, а на останньому присіданні замріть в нижньому положенні і зробіть декілька коливальних рухів. Поміняйте ногу і повторіть те ж саме.

Стрибки

Стрибки добре сприяють схудненню ніг і тренують практично всі групи м’язів, у тому числі і стегон. Це одна з кращих вправ для литок ніг. Стрибати можна самим різним способом: просто на місці або із скакалкою. Варто відзначити, що скакалка — один з найефективніших способів схуднення в домашніх умовах.

Підйоми

1. Спираючись на стіну зліва, повільно підніміть праву ногу убік і так же повільно опустіть. Повторіть 15 раз і поміняйте сторону. Стільки ж раз підніміть убік ліву ногу. Потім встаньте до стіни обличчям, зіпріться долонями і піднімайте праву ногу назад, напружуючи задній м’яз сідниці і стегна. Зробіть вправу 15 разів, а потім те ж саме — лівою ногою.

2. Прийміть горизонтальне положення на спині, підклавши руки під сідниці. Прямі ноги підніміть вгору, розведіть в сторони і зведіть разом. Стежте, аби м’язи весь час були в напрузі. Повторіть 10 раз.

Вправи для схуднення ніг: підйоми

3. Лежачи на правому боці, зіпріться на зігнуту в лікті руку. Підніміть зігнуту в коліні ногу і перенесіть її вперед. Старайтеся як можна вище піднімати ногу, що виявилася внизу, і потім опустіть. Повторіть 4 рази, і зробіть те ж саме для іншої ноги. Відпочиньте хвилини дві і повторіть підхід. Тут добре тренуються м’язи внутрішньої сторони стегна.

Варто відзначити, що одних вправ для швидкого схуднення ніг буде недостатньо. Важливо переглянути свій раціон харчування, яке має бути менш калорійним, аби під час тренувань спалювалося більше жирових відкладень. Для цього варто відмовитися від випічки, смаженого, солодощів і консервів. Віддайте перевагу кашам, сухофруктам, овочам, фруктам, нежирному м’ясу і морепродуктам.

Як бачите, вправи для схуднення і зміцнення ніг зовсім не складні! Заняття по 20-30 хвилин в день кілька разів в тиждень дозволять вам стати стрункою і красивою.

Вправи для схуднення ніг, відео

Джерело dіffеrеd.ru

(Visited 338 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al