Вправи для схуднення

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Фізичні вправи для схуднення мають бути помірнішими, чим серйозні заняття спортом. Дуже інтенсивні і тривалі витрати енергії стимулюватимуть протилежний процес — запасання жиру. Тому не варто надмірно навантажувати себе фізично — це може спровокувати підвищення апетиту, що наводить до набору зайвих кілограмів! Ставити рекорди вам ні до чого.

Фізичні вправи для зниження ваги — частина загального плану схуднення. Вони повинні «спалювати» жир і не більш того. Для цієї мети доречний легкий біг, швидка ходьба, інші прості вправи. Якщо у вас є можливість відвідувати басейн — неодмінно скористайтеся нею. Плавати слід спокійно, бажано 45 — 60 хвилин, не менше.
Виконуйте комплекс вправ для схуднення систематично щодня. Ваші заняття мають бути регулярними, не менше 5 раз на тиждень, тривалістю до однієї години. Лише тоді можна розраховувати на добрий результат: організм звикає планомірно і ефективно «спалювати» жир, немов топка. Не забувайте про водні процедури після занять фізкультурою.

Відмітимо, що власне жир починає «спалюватися» лише через 15 — 20 хвилин після початку тренування. Насамперед йде в хід енергія глюкози і запасеного глікогену. Їх знищення також приносить користь, але не зменшує вагу. Потім поступово по тілу розтікається тепло. Це свідчить про початок використання жиру як пального. Тому заняття повинні тривати не менше 30-40хв аби забезпечити необхідне зниження ваги.

Комплекс фізичних вправ для схуднення

Перед кожним заняттям рекомендується у якості розминки побігати на місці 2-4 хвилини. А повторювати фізичні вправи для спалювання жиру можна неодноразово в перебігу дня.

1-а вправа.

Підйом рук вгору. Піднімати перед собою і через сторони, по 10 — 20 разів. Вправа, хоча і проста у виконання, навантажує плечовий пояс.

Вправа для схудненняВправа для схудненняВправа для схудненняВправа для схудненняВправа для схуднення

Вправа для схудненняВправа для схудненняВправа для схудненняВправа для схудненняВправа для схуднення


2-а вправа.

Нахили вперед по 10 — 15 разів. Прагніть дотягнутися головою до ноги. Тут відбувається навантаження на м’язи низу спини і розтяжка задньої поверхні тіла.

Вправа для схудненняВправа для схудненняВправа для схудненняВправа для схуднення Вправа для схуднення


3-я вправа.

Нахили в різні боки по 10 разів. Сприяють формуванню красивої талії, оскільки навантажують косі м’язи живота, спини і сідниць.

Вправа Нахили в сторони Вправа Нахили в сторони Вправа Нахили в сторони


4-а вправа

Присідання — корисні і ефективні вправи. Вони навантажують ноги і сідниці. Присідайте за кожен підхід по 10 — 20 разів. Можна додатково збільшити навантаження, якщо робити легкі стрибки у верхній точці або узяти невеликий вантаж.

Вправа Присідання Вправа Присідання Вправа Присідання


5-а вправа.

Махи ногами допомагають поліпшити рухливість суглобів і сприяють поліпшенню форми ніг і сідниць. Робити махи треба вперед, назад і в сторони по 10 — 20 разів з положення стоячи.

Для схуднення, махи ногами Для схуднення, махи ногами Для схуднення ніг, махи ногами Для схуднення, махи ногами Для схуднення, махи ногами Для схуднення, махи ногами


6-а вправа.

Напівсарана. Виконується лежачи на животі, з витягнутими уздовж тіла руками. Піднімайте кожну ногу вгору по 10 — 15 разів і фіксуйте на 3 — 5 секунд. Добре прибирає зайвий жир з сідниць і підтримує тонус м’язів області преса і попереку.

Для схуднення, напівсарана Для схуднення, напівсарана


7-а вправа.

Кобра. Ляжіть на живіт, зігнувши руки в ліктях. Лоб і долоні знаходяться на підлозі. Роблячи вдих, напружте спинні м’язи і прогніться назад. На видиху поверніться у вихідне положення. Виконується 2 — 3 рази. Добре покращує поставу, укріплює спину, покращує гнучкість хребта.

Для схуднення, кобра Для схуднення, кобра Для схуднення, кобра


8-а вправа.

Підйоми прямих ніг по 10 — 15 разів. Виконуються лежачи спиною на підлозі, руки витягнуті уздовж тіла. Піднімайте повільно ноги вгору, а при опусканні прагніть не торкатися ногами підлоги. Хороше навантаження на нижню частину м’язів живота.

вправа підйоми ніг вправа підйоми ніг вправа підйоми ніг


9-а вправа.

Підйом тулуба по 10 — 15 разів. Вихідне положення аналогічно попередньому, але руки знаходяться за головою. Піднімайте тулуб на видиху, опускайте на вдиху. Вправа укріплює верхні м’язи живота.

вправа для схуднення живота - Підйом  тулуба вправу для схуднення живота Підйом  тулуба вправу Підйом  тулуба - для схуднення живота


10-а вправа.

Підйом тазу в сторони. Виконується по 5 — 8 разів в кожну сторону із зігнутими ногами. Займіть положення лежачи на спині, руки за голову. Зігніть ноги в колінах і піднімайте таз по черзі в різні боки. При цьому зміцнюються косі і прямі м’язи живота.

вправа для схуднення живота - підйом тазу вправа для схуднення живота 2 вправа для схуднення живота - підйом тазу


Виконуйте ці вправи на схуднення щодня і станьте стрункими!

(Visited 109 times, 1 visits today)

buy followers