Щоденник схуднення з Анітою Луценко

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:


Всі ми хочемо виглядати добре, а хтось — хоче виглядати відмінно. З чого почати? По-перше — правильне харчування, це основа! Але потрібно додатково докласти зусилля, що б скинути вагу, а потім підтримувати тонус м’язів і привабливі форми. Ось для цього цілі були створені відео уроки найзнаменитішими тренерами нашої країни — Анітою Луценко та Ігором .

До перегляду пропонується нова програма схуднення від Аніти Луценко (шоденник схуднення, новий цикл)

1 тренування з Анітою Луценко

2 тренування з Анітою Луценко

3 тренування з Анітою Луценко

4 тренування з Анітою Луценко

5 тренування з Анітою Луценко

6 тренування з Анітою Луценко

7 тренування з Анітою Луценко

8 тренування з Анітою Луценко

Всі доступні відео з рубрики «шоденник схуднення з Анітою Луценко» можна також переглянути тут.

Програма схуднення з Анітою Луценко та Ігором (попередній цикл)

Перший тиждень.

Перший крок — заміряти ваші об’єми і почати саму програму. Кожен крок програми розрахований на один тиждень та включає набір вправ і рекомендації як харчуватися правильно. Перед початком схуднення Аніта рекомендує завести Щоденник Схуднення, що дозволяє контролювати плавність в досягненні головної мети. І так, почнемо…

Насамперед необхідна розминка, далі вправи для розтяжки та силові вправи на верхню і нижню частину тулуба. Правильне дихання і декілька підходів до кожної вправи.

Другий тиждень.

Оптимістичний настрій на тренування. Підвищуємо темп тренування та їх складність. Тема тренування — Баланс. Всі вправи виконуємо з середнім темпом. Важливий момент — паузи мають бути невеликими, всього 30 секунд. В кінці кожного кроку кардіо-вправи.

Третій тиждень.

Не забувайте всі зміни ваги та самопочуття заносити в журнал тренувань. Вправи будуть більш активними та інтенсивними, а головне, більш результативними.

Відео: 1,2,3 тиждень.

відео

Тиждень четвертий.

Все що добре знайоме — розігрів, розтяжка, комплекс вправ для нижньої частини тіла і для верхньої частини. Не забувайте про правило трьох підходів. Також даються конкретні рекомендації по харчуванню.

відео

П’ятий тиждень.

Розминка, як завжди, та низка нових вправ — посилені присідання, віджимання та кардіо-нагрузки. Принципи інтервальних тренувань. Також тренування доповнюються правильним харчуванням.

відео

Шостий тиждень

Новий вид присідань та віджимань та найрезультативніший вид вправ для преса. В кінці тренування має бути приємне паління в м’язах.» rel=»nofollow»>

відео

Сьомий тиждень .

Новий вид розминки, всього 5 хв. Та нові вправи, наприклад, віджимання на боку та «велосипед». Все завершується поясненням принципів харчування та озвученням приблизного меню.

відео

Восьмий тиждень.

Ходьба — основа розминки, далі розтяжка. Нові спеціальні вправи для задньої частини рук — тріцепсу. Та багатофункціональні вправи для всіх груп м’язів спини, живота, стегон і сідниць.

відео

Дев’ятий тиждень.

Традиційно — розминка та розтяжка. Вправи більш складні та інтенсивні, адже ви вже не новачки. Використовуємо стілець, як помічника. Плюс вправи, які застосовуються в боксі.

відео

Десятий тиждень.

Фішка десятого тижня — приставна гімнастика, корисна для суглобів.

відео

Одинадцятий тиждень.

Знову «боксерські» вправи для розминки. Та нові вправи для яких потрібний інвентар — скакалка та стілець.

відео

Дванадцятий тиждень.

Комплекс вправ з 5-літровою пляшкою води. Це вже справжнє силове тренування!

відео

Тринадцятий тиждень.

Розминка руки-ножиці із скакалкою. Та наша стара знайома — пятилітрова пляшка 5 води. Робимо з нею жим та прес Інструкції по харчуванню.

відео

Чотирнадцятий тиждень.

Традиційно — розминка, розтяжка. Випади. Та силові вправи з пляшкою води та скакалка.

відео

П’ятнадцятий тиждень

Досить просунуте та складне кардіо-тренування. Пляшка води та скакалка стають вашими вірними супутниками у тренуваннях.

відео

Шістнадцятий тиждень

відео

Всі доступні відео з рубрики «програма схуднення з Анітою Луценко та Ігором» можно переглянути ось тут

Тепер підійдіть до дзеркала і подивіться на свою фігуру. Я точно знаю, що Ви не зможете далі жити без спорту і раціонального харчування. Головне, що чого ви досягли — виробили звичку тримати своє тіло в тонусі та правильно харчуватися. А питання про схуднення відійшло, сподіваюся, на другий план, адже втрата ваги відбувається сама собою при такому режимі…

(Visited 5 200 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al