Вправи для збільшення грудей, ефективний комплекс з гантелями

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки:

Не всі знають, що за допомогою ефективних вправ можна вплинути на розмір грудей і зробити її привабливішими. Вправи для збільшення грудей, звичайно, не збільшать їх на декілька розмірів, але зроблять більш підтягнутими і додадуть спокусливості формам.

Вправи для збільшення грудей

Багатьом жінкам не дає спокою питання збільшення грудей. Вони вважають, що маленькі форми менш привабливі. І більшість з них думають, що якщо бюст буде хоч би на розмір-два більше, то увага з боку протилежної статі помітно зросте.

Як збільшити груди вправами

Варто мати на увазі, що зробити груди більше за допомогою вправ можна лише при регулярних заняттях. Якщо тренування проводяться в тренажерному залі, то вистачить двох-трьох відвідин в тиждень, а якщо вдома — не менше трьох-чотирьох раз на тиждень. Говорити про збільшення можна через 2-3 місяці вправ.

На кожному тренуванні варто добиватися, аби грудні м’язи максимально напружувалися. Після перших занять вони можуть трохи боліти, але біль не має бути дуже сильною. Через 3-4 тижні необхідно змінити вправи, оскільки організм звикне до одноманітних навантажень, і тренування стануть не такими ефективними.

Вправи для збільшення грудей: комплекс

Слід врахувати, що вправи для росту грудей доведеться робити регулярно і постійно. Адже якщо припинити заняття, то м’язи ослабіють, і груди приймуть свій попередній розмір і форму. Звичайно, на два розміри бюст більше не стане, але на один — сповна реально.

Комплекс вправ для збільшення грудей

Будь-який комплекс потрібно починати з розминки, це відноситься і до системи вправ на груди. Розминка проводиться для того, щоб розім’яти, потягнути і розігріти м’язи і уникнути подальших травм. Комплекс може складатися приблизно з наступних вправ.

Сядьте на стілець і притисніться до спинки, інакше частина навантаження піде на інші м’язи, а нам необхідно, аби працювали груди. З’єднайте перед грудьми долоні і тисніть з такою силою, аби м’язи максимально напружилися. Порахуйте до десяти і відсуньте долоні приблизно на 5 см вперед. Так намагайтеся зробити три рази, після чого струсіть руками і повторите підхід ще двічі. Варто звернути увагу на те, аби все зусилля було направлене не на долоні, а саме на м’язи.

Наступна ефективна вправа на збільшення грудей, обов’язково додайте її в комплекс. Встаньте в дверний отвір і добре упріться руками в косяк. Давіть на нього протягом хвилини таким чином, неначе ви намагаєтеся зрушити стіну. Потім трохи нахиліться, аби збільшити тиск на грудні м’язи, і давіте в такому положенні ще хвилину. Давити потрібно старатися щодуху, аби м’язи отримали максимальне навантаження. Так три підходи по 2 хвилини кожен.

Вправи для збільшення грудей: віджимання

До одних з кращих домашніх вправ для грудей можна віднести прості віджимання. Якщо для вас це заняття здається складним, то спочатку досить буде декількох віджимань, поступово їх кількість збільшуйте. Також спочатку можна виконувати цю вправу, упираючись не на пальці, а на коліна. Поступово ви звикнете, і вам буде легше. Аби збільшити груди і надати їм округлішу форму, необхідно віджиматися не менше 20 разів в кожному з трьох підходів.

Вправи з гантелями для грудей

Найефективнішими будуть вправи з гантелями. Для цього потрібно лягти на спину на підлогу і піднімати без перерви гантелі 8 разів. Якщо вам таку кількість зробити складно, то зменшіть вагу, а якщо, навпаки, легко — збільшіть. Тобто вагу потрібно підібрати таку, аби на сьомий-восьмий раз вправа виконувалася насилу. І так три підходи по 8 раз.

Встаньте прямо, ноги поставте на ширину плечей. Підніміть руки з гантелями перед собою, долонями вгору. Повільно на рівні грудей розводіть руки в сторони, одночасно піднімаючись на носочки. Також повільно зводіть руки разом, опускаючись на повну стопу.

Виконуючи ці нехитрі вправи для підтяжки грудей, ви зробите свій бюст більш пружним, і, можливо, трохи збільшите розмір. Проте не варто сподіватися, що ваші форми стануть на декілька розмірів більше, оскільки такі фізичні вправи здатні лише укріпити м’язи, надавши грудям округлішого вигляду. Адже жіночі груди складаються з молочних залоз і жирового прошарку, які ніяк не збільшиш подібними тренуваннями.

Вправи для збільшення грудей з гантелями

Вправи для збільшення грудей, відео

Джерело dіffеrеd.ru

(Visited 1 154 times, 1 visits today)

buy followers

trendyol takip satın al