Ділові плаття 2014: цікаві новинки

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

У діловій моді завжди існують жорсткі рамки і стандарти, і тому здається, що вона менш динамічна в порівнянні з іншими напрямами. Проте кожен сезон дизайнери створюють нові колекції одягу для офісу. Модні ділові плаття 2014 вони намагалися зробити максимально жіночними — рівно настільки, наскільки це допускає офісний стиль.

У загальних рисах ділові плаття в 2014 році виглядають традиційно і консервативно. Все так само переважає концепція плаття-футляра, прямий або злегка приталений силует, темні і стримані забарвлення. Міняються лише деталі — коміри, форма горлових вирізів і рукавів. Новиною є і те, що тепер плаття ділового стилю може ставати основою багатошарового образу — допустимо його надівати поверх блузи або водолазки, а також у поєднанні з брюками і бріджами.

моделі ділових платтів 2014

Saint Laurent, Moschino, Erdem.

Білі комірці

Знову в число найбільш популярних виходить такий тренд, як плаття з білим коміром , — в 2014 році вони стають символом офісного шику. Особливо часто ця деталь з’являється на платтях в клітинку , від чого вони, безумовно, лише виграють. На форму і розмір коміра жодних обмежень не накладаються. Наприклад, в Saint Laurent він виглядає досить лаконічно. Завдяки вінтажному стилю білосніжного коміра з воланами плаття від Moschino справляє враження дуже нарядного, хоча там за основу узятий скромний крій. Ну, а в Erdem взагалі не комір, а пісня — великий, відкладний, та ще і що гармонує з підкладкою плаття, яку видно з-під подолу.

фото платтів в офіс 2014

Rachel Zoe, Tory Burch, Victoria by Victoria Beckham.

Плаття-жилети

Насправді це звичайні ділові плаття. Особливі прикмети — простий крій і короткі рукави або повна відсутність останніх. Але носять ці моделі не як самостійний предмет одягу, а у поєднанні з топом, блузою, сорочкою, водолазкою і так далі. Вся фішка полягає в тому, що у результаті виходить багатошаровий образ. Ця ідея, як з’ясувалося, дуже близька маркам Rachel Zoe, Tory Burch і Victoria by Victoria Beckham.

фото модних ділових платтів 2014

Gucci, Diane von Furstenberg, Veronique Leroy.

Плаття-халат і плаття-пальто

Сенс цієї тенденції в тому, що з’являються ділові плаття з суцільним розрізом спереду. Одні дизайнери оформляють їх як подібність халата — наприклад, в Diane von Furstenberg у результаті вийшло цікаве і не позбавлене пікантної нотки плаття із запахом, що красиво облягає фігуру. А Veronique Leroy використовувала в дизайні свого плаття застібку на блискавку, чому воно придбало явну схожість з демісезонним пальтом.

офісні плаття 2014 приклади

Rebecca Taylor, Victoria by Victoria Beckham, Marc by Marc Jacobs.

Натуральна шкіра

Шкіра все упевненіше проникає в діловий стиль. Якщо раніше носити шкіряне плаття було доречним лише на гламурних вечірках, то тепер воно сповна органічно виглядає і в атмосфері офісів. Головне, аби його власниця відчувала себе комфортно. Популярні також звичайні текстильні плаття, зшиті з шерсті або трикотажу і декоровані шкіряними вставками і аплікаціями. З шкіри можуть бути виконані окремі деталі — зокрема, рукави, як в Rebecca Taylor.

стильні плаття 2014 для офісу

Cividini, Theyskens Theory, Raoul.

Непохитна сірість

Пріоритетним колірним рішенням для ділових платтів 2014 залишаються всі відтінки сірого. Дизайнери, мабуть, виходять з того, що сірий колір універсальний, личить жінкам будь-якого віку і типу зовнішності, а також досить вдало «згладжує» недоли статури. Тому бал правлять відтінки сталі, диму, свинцю, асфальту. Кожен з них можна підкреслити рельєфною фактурою тканини, як це зробили Cividini, Theyskens Theory і Raoul.

ділова мода плаття 2014 для офісу

Valentino, Honor, Tommy Hilfiger.

Акцент на індивідуальності

І все-таки, мода — модою, але не варто забувати про те, що ділові плаття, як і будь-які інші, в першу чергу повинні підкреслювати індивідуальність жінки і її зовнішню привабливість. Проте, акценти при цьому розставляються досить стримані. Та все ж допускаються невеликі «витівки» у вигляді мереживних клапанів над кишенями або аплікацій у вигляді великих сердечок. Провідниками подібних ідей стали модні бренди Valentino і Honor.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru

(Visited 162 times, 1 visits today)

buy followers