Фасони платтів 2014: природні акценти

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Динаміку моди завжди можна відстежити по змінах фасонів одягу. Бувають часи, коли вони стають занадто химерними і претензійними, а бувають та абсолютно інші, коли в главу ставляться зручність і практичність. Фасони платтів 2014 по волі провідних світових дизайнерів втілюють собою стриманість і лаконізм. При цьому вони відрізняються універсальністю і комфортністю, і естетична концепція повністю підстроєна під ці цінності.

І для ділових платтів і для нарядних тепер актуально правило «золотої середини» — зручна довжина — міді, прості силуети з акцентами на природних контурах плечей або на лінії талії.

модні фасони платтів 2014

Alexis Mabille, David Koma, Rachel Zoe.

Стиль, який по плечу

У 2014 році популярні облягаючі плаття-футляри з відкритими плечима або з візуальною імітацією цієї «відвертості». Якщо в Alexis Mabille цей фасон представлений в класичному вигляді, то, наприклад, Давид Кома використовує прозору чорну інтеграцію для більшої виразності моделі. Цікавий підхід пропонує і Rachel Zoe. Шкіряне плаття-футляр з рукавами у неї доповнено імітацією білої блузи, яка ніби надіта знизу. Як додатковий декор, що приковує увагу до плечей, задіяний шкіряний волан.

фасони платтів із запахом для 2014 року

Costello Tagliapietra, Diane von Furstenberg, Jason Wu.

Плаття із запахом і застібкою спереду

Знову зручними і за умовчанням стильними вважаються плаття, основа яких нагадує пальто або халат. В першу чергу це всілякі моделі платтів із запахом. У 2014 році вони входять в лінійки повсякденного і ділового одягу, а також запах може бути присутнім в дизайні коктейльних і вечірніх вбрань. Обов’язковою деталлю таких платтів є м’який текстильний пояс — він зазвичай зав’язується збоку вузлом або бантом. По-своєму зручні і функціональні плаття з довгою застібкою по лінії середини переду. Остання незрідка оформляється настрочною планкою, як в Jason Wu. Деякі з моделей такого типу отримали назву платтів-пальт, оскільки їх можна носити і як самостійні речі, і надівати поверх блуз, сорочок і водолазок.

фасони платтів 2014 з прямим кроєм

Iceberg, Antonio Marras, Etro.

Плаття прямого крою

Якими б «простацькими» не здавалися плаття прямого крою, в 2014 році вони вибилися в число найбільш ходових трендів. Дизайнери намагаються довести, що і цей нехитрий фасон сповна може бути і жіночним, і елегантним, і навіть нарядним. Варто додати такий штрих, як занижена талія , та ще і підкреслити її поясом, — і відразу образ стає більш витонченим: приклад — модель від Iceberg. Що стосується традиційного прямого крою, то його тепер модно підкреслювати великими розмірами. Одяг з категорії XXL — тенденція, на яку зробили ставки багато модних марок, включаючи Etro. Цей бренд запропонував варіант коктейльного плаття з блискучої тканини з динамічним клітинковим принтом.

фото платтів 2014 трапецієвидні фасони

Dolce & Gabbana .normaluisa, Mara Hoffman.

Трапеція і розкльошені рукави

Трапецієвидний силует володіє всіма тими ж достоїнствами, що і прямокутний. В усякому разі, він надає таку ж масу можливостей для маскування проблемних місць в статурі. Зайва худина і схильність до облишку з його допомогою коректуються осінь добре. У колекціях 2014 для платтів трапецієвидного крою стають характерними розкльошені рукави , як на моделях від Dolce & Gabbana і normaluisa. Довжина рукавів варіюється від ліктя до середини кисті.

актуальні фасони платтів 2014 фото

Louis Vuitton, Just Cavalli, Alberta Ferretti.

Плаття-майки і плаття-комбінації

Для ряду дизайнерів пріоритетними стали фасони платтів в білизняному стилі. Його назва говорить само за себе: передбачається, що ці речі мають схожість з предметами нижньої жіночої білизни. Так, екстравагантне чорне плаття від Louis Vuitton на якнайтонших бретелях асоціюється з популярними колись комбінаціями. Навіть обробка мереживом на цій моделі виконана саме в тій манері, в якій це було прийнято на комбінаціях. В Just Cavalli верх платтів часто оформляється на кшталт спортивних майок.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru

(Visited 151 times, 1 visits today)

buy followers