Плаття для випускного вечора

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

плаття для випускного вечора

Випускне плаття — це абсолютно окрема і і досить важлива тема для кожної дівчини. Завдяки платтю жінка перевтілюється в іншу істоту — загадкову, фантастично жіночну і привабливу. І все завдяки вдало вибраному кольору і фасону, посадці і крою — загалом, тому, що робить плаття ідеально відповідним для кожної конкретної дівчини.

Спочатку визначся, хто ти і чого чекаєш від свого випускного балу? Привернути увагу одного-єдиного, вразити всіх красою і грацією, закріпити свій статус визнаної цариці балу або просто — потанцювати і розважитися від душі?

 • Серцеїдка.
  Якщо тобі потрібно завоювати його серце, не обійтися без помітних відтінків або зухвалого фасону. Двошарове мереживне плаття підкреслить твою сексуальність, лінію плечей і бюст — те, що за роки довгого навчання завжди було приховано під піджаками і светрами. А в елегантному червоному платті ти ніяк не залишишся непоміченою. Плюс — його довжина дає можливість продемонструвати твої красиві ноги. Прагни вибрати плаття так, щоб акцент доводився на що-небудь одне, інакше ризикуєш переборщити з відвертістю і виглядатимеш занадто зухвало.
 • Королева випускного балу
  Ти вже є визнаною королевою курсу або школи? Твій статус закріпить жемчужно-сіре плаття футляр з низкою перлин. Адже лише вінценосна особа може дозволити собі настільки просту і стильну річ.
 • Танцюють всі!
  Якщо ти чекаєш від свята море веселості, танців і радості — вибери «дівчачий» варіант плаття, що не утрудняє руху, з легкого натурального матеріалу і вільного крою. Ти зможеш танцювати всю ніч і не відчувати втоми — адже чим зухваліше вбрання, тим більше хочеться в нім співати, танцювати і робити всякі дурощі. Вдень тобі не буде спекотно, а в літню ніч на легке плаття можна накинути болеро або жакет.
 • плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора плаття для випускного вечора

 • Екстрім на балу
  Ти завжди славилася своєю неординарністю? Плаття яскравих відтінків або незвично драпіроване змусить заграти твій імідж неформальної дівчини новими фарбами.
 • Підготовано по зовнішнім джерелам

  (Visited 140 times, 1 visits today)

  buy followers