Сукні та аксесуари на Новий Рік 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

Майбутній Новий 2014 рік пройде під знаком Синього Водяного Коня. У зв’язку з цим багато дизайнерів встигли зорієнтуватися і завчасно підготували немало вбрань і аксесуарів , які повністю відповідають вимогам гороскопу.

Отже, поговоримо про те, що одягнути на Новий Рік 2014 щоб зірки були прихильні до нас весь наступний рік і радували несподіваними приємними сюрпризами у всіх починах.

Основною колірною гаммою для зустрічі Нового Року є водні холодні відтінки. Синій, сріблястий, зеленуватий, аквамариновий — все це можна сміливо надівати в новорічну ніч.

Плаття синього кольору з брендових колекцій середньої цінової категорії до вашої уваги.

1

Для вечірнього виходу в світ астрологи рекомендують підібрати довге вечірнє плаття насиченого синього кольору.

3

Не менш популярним є смарагдовий і бірюзовий відтінки. Плаття цих кольорів також на гребені модної хвилі серед осінньо-зимових колекцій 2013-2014 .

4

Для тих, хто бажає продемонструвати свої астрологічні прихильності можна одягатися у вбрання з кінським принтом. Ми знайшли на просторах інтернет-магазинів ось такі приклади платтів з принтом «Кінь»

5

Насичений смарагдовий відтінок є не лише хітом 2013 року але і астрологічним фаворитом 2014 . Дизайнерські плаття зеленого кольору для зустрічі Нового року 2014 виглядають так.

6

Модні колекції осені-зими 2014 роки також порадували насиченою синьо-зеленою гаммою. До вашої уваги самі кращі плаття на Новий рік 2014 прямо з подіуму!

4

1

5

3

Що стосується матеріалів для прикрас, астрологи рекомендують забути на якийсь час благородні метали і виблискуючі камені і зупинити свій вибір на дереві. Вироби з дерева будуть дуже доречними до зеленого плаття, а сучасні дизайнерські рішення дозволять доповнити найрозкішніший образ лаконічним браслетом з дерева дорогоцінних порід. До вашої уваги дерев’яні прикраси

7

з останніх колекцій.

8

Для тих, хто звик слідувати модним астрологічним порадам буквально ми відшукали немало прикрас із зображенням коня. На думку астрологів саме в таких кольє, сережок і браслетів модниці зможуть завоювати прихильність зірок на весь наступний рік.

Прикраси на тему «Кінь»;

11

Джерело аllmоdа.nеt

(Visited 575 times, 1 visits today)

buy followers