Вечірні плаття 2014: кращі традиції моди

Рубрика Стиль та мода; Мітки: , ,

«Елегантна розкіш» — цим ємким виразом, мабуть, найточніше можна охарактеризувати у загальних рисах стиль модних вечірніх платтів 2014. Дизайнери цього разу утрималися від пафосних і зухвалих експериментів із забарвленнями, фасонами і фактурами. Вони пішли по шляху, який називається «Все нове, — це добре забуте старе». У концепціях нових вбрань знайшли віддзеркалення кращі традиції вечірньої моди.

Головне завдання будь-якого вечірнього плаття — вражати та спокушати, підкреслюючи по максимуму достоїнства жіночої фігури. Не випадково в 2014 році особливо актуальними стають моделі з акцентами в зоні талії і стегон, а також з глибокими вирізами і відкритими плечима — ці особливості дизайну, як відомо, допомагають в найкращим чином показати привабливу зону декольте.

модні вечірні плаття 2014

L`Wren Scott, Oscar de la Renta, Marchesa.

Найефектніші колірні рішення

Справжня елегантність передбачає «благородство» колірних рішень. У прив’язці до вечірніх платтів 2014 абсолютно недоречні кричущі відтінки — наприклад, «кислотні» або неонові. Та зате в шані схожість з коштовними каменями, тому природним чином «родзинками» сезону стають зелені, сині, фіолетові і червоні плаття. Жінка в такому вбранні схожа на коштовність — королівський смарагд, таємничий сапфір, магічний олександрит або розкішний рубін. А якщо тканина, з якої зшито плаття, має ще і легкий глянсовий відлив, то схожість із скарбом буде абсолютно очевидною.

Чорні і білі довгі вечірні плаття нехитрого крою — вічна класика, від якої ніхто не збирається відмовлятися навіть в 2014 році. Знову в моді блискучі вбрання, що відливають античним золотом або кристально-сріблястим блиском. Вони відмінно підійдуть для ролі платтів на Новий рік Коня 2014 .

Деякі модні марки віддали перевагу над яскравими і насиченими фарбами ніжним пастельним тонам — це DSquared2, Jenny Packham, Marios Schwab, Carolina Herrera і деякі інші.

моделі вечірніх платтів 2014

Luciano Soprani, Monique Lhuillier, Lorenzo Riva.

Граціозні складки

Складки, драпіровки, плісе — чи не найпопулярніший прийом в оформленні вечірніх моделей модних платтів 2014 . Кожен з кутюрье прагне знайти для них свій неповторний ракурс. Наприклад, якщо Lorenzo Riva органічно поєднує плісировку з силуетом ампір і ажурним ліфом, то Luciano Soprani вибирає асиметричне розташування крупних складок довгого по діагоналі розкльошеного подолу. В Oscar de la Renta об’ємною драпіровкою прикрашений ліф, завдяки чому створюється ілюзія величезного банта.

фото довгих вечірніх платтів 2014

Marc Jacobs, Jason Wu, Oscar de la Renta.

Акценти на плечах і в зоні декольте

Глибокі вирізи у вигляді букви V — далеко не єдиний спосіб акцентувати увагу на зоні декольте. Вечірня мода 2014 виводить в число найбільш актуальних плаття, у фасонах яких цей елемент є ключовим. Також вітаються відкриті плечі. Але, мабуть, стандартний формат вже встиг всім набриднути, тому в хід пішли нові прийоми.

Наприклад, багато модниць оцінять плаття з так званим «фальшивим ню», коли візуально ті або інші частини тіла здаються відкритими, але насправді вони затягнуті прозорою і майже невидимою тканиною. Цей прийом дозволяє поєднувати в рамках однієї моделі і імітацію вирізу V-подібноїформи, і натяк на відкриті плечі.

вечірні плаття з оксамиту - тренд 2014

Bibhu Mohapatra, Louis Vuitton, Ralph Lauren.

Пікантніше чим білизна

Неймовірно провокаційний білизняний стиль — ще одна «гаряча» тема, пов’язана з вечірніми платтями 2014. Наявність неймовірна глибоких і деколи навіть дуже відвертих вирізів, використання тонких бретелей, декор з мережива — все це додає моделям схожість з комбінаціями, нічними сорочками і пеньюарами. Різниця лише в тому, що при пошитті вечірніх платтів задіяні щільніші тканини — зокрема, оксамит. Хоча шовк і муслін теж зустрічаються досить часто.

білизняний стиль в дизайні вечірніх платтів 2014

Alexis Mabile, DSquared2, Marios Schwab.

Волани і бахрома

«Вкраплення» з рюшів і воланів надають платтям романтичнішого вигляду і підсилюють витікаючу від них чарівність жіночності. Не можна сказати, аби в дизайні вечірніх вбрань використовувалася надмірна кількість воланів. Але інколи вони обрамовують розрізи на подолі або служать чимось на зразок декоративного нашивання.

Багато брендів з успіхом замінюють звичні волани бахромою. В цьому випадку теж досягається ефект пишноти, але він виглядає не настільки нав’язливо. Наприклад, оригінальними вийшли креативні знахідки DSquared2 і Nina Ricci.

блискучі вечірні плаття для 2014 року

Jen Kao, Dennis Basso, Badgley Mischka.

Блискучий вихід

Сліпуча блискуча обробка на вечірніх платтях 2014 або використання тканини з відповідним ефектом — ще один тренд сезону. «У золоті-сріблі ходить» — так говорили за старих часів про одяг представниць вищих станів. Тепер «золото-срібло» (вірніше, їх імітація) стають масовим надбанням. Принаймні, у вечірній моді ця тенденція в наявності. Потрібний «блискучий» ефект інколи досягається завдяки вишивці з використанням позолочених і посріблених пайеток.

фасони вечірніх платтів 2014

Jenny Packham, Carolina Herrera, Luisa Beccaria.

Багатошаровість

Багатошарова конструкція плаття завжди інтригує: адже вона додає речі вишуканий і «дорогий» вигляд. Відкриті вечірні плаття в 2014 році модно доповнювати напівпрозорими накидками — на них можливі як повноцінні рукави, так і прості прорізи для рук. Баски на талії і довгі шлейфи ззаду теж стають елементами багатошаровості. Дизайнери часто фіксують початок шлейфу не на самому подолі, і навіть не в області талії, а піднімають його ще вище — наприклад, до рівня плечей, перетворюючи тим самим шлейф на імітацію накидки.

чорні плаття вечірнього типу для 2014

Etro, Nina Ricci, Alberta Ferretti.

Плаття під пояс

Домінуванням приталених силуетів обумовлена увага до такої деталі, як пояси. Досить широкі, але при цьому лаконічні і такі, що не відрізняються химерністю, вони дають можливість зробити образ більш закінченим. Примітно, що на таких поясах незрідка відсутні навіть пряжки: самі аксесуари виглядають, як прості смужки з текстиля або шкіри. За кольором вони або збігаються з самим платтям, або злегка контрастують з ним.

Джерело bеаutуhаlf.ru

(Visited 212 times, 1 visits today)

buy followers