Вечірній макіяж для блондинок

Рубрика Здоров'я та краса; Мітки: ,

Якщо ви блондинка від природи або ж стали нею недавно, аби притягувати погляди оточуючих, необхідно навчитися виділяти свій блонд правильно. Отже все про вечірній макіяж для блондинок. Навчитися правильно наносити вечірній макіяж допоможе Николь Чавес — відомий стиліст.

вечірній макіяж для блондинок

Вечірній макіяж для блондинок

У якості гламурного вечірнього макіяжу для блондинок все ще актуальний так званий димчастий макіяж. Це димчасті очі кішечки з використанням стрілок і чорних тіней. Варіація вечірнього макіяжа для блондинок з використанням коричневих тонів створить витончений образ. Якщо ваша шкіра холодного відтінку, то як ідеальне доповнення можна використовувати відтінки бургудунського на губах і ніжного рожевого на скулах. При теплому відтінку шкіри варто придивитися до гамми помад від ніжно-персикового до теплого шоколаду. Як тон рум’ян вибрати натуральний персик.

вечірній макіяж для блондинок

Вечірній макіяж для блондинок — поради

Прекрасним доповненням до вечірнього макіяжа стане використання шиммера. До складу цього засобу входять блискучі частки, що володіють світловідбиваючим ефектом. Досить нанести його на скули — і обличчя набуває скульптурності, шкіра м’якого сяяння.

вечірній макіяж для блондинок

Вечірній макіяж для блондинок з червоною помадою

Вечірній макіяж з червоною помадою — чудовий варіант для вечірнього образу, адже блондинкам личать практично всі її відтінки — від соковитих до приглушених благородних тонів. Не дивлячись на те, що акцент ставиться на губи, про макіяж очей забувати не варто, але зупинитеся на нейтральному варіанті. У вечірньому макіяжі для блондинок це допоможе створити виразний погляд, не перенавантажуючи макіяж д в цілому.

вечірній макіяж для блондинок

Макіяж з червоною помадою — поради

При нанесенні червоної помади важливо дотримувати чіткий контур. Лише в цьому випадку колір стає індивідуальним та залучаючим.

вечірній макіяж для блондинок

(Visited 168 times, 1 visits today)

buy followers