Модні принти весна-літо 2014

Рубрика Стиль та мода; Мітки: ,

В очікуванні колекцій нового весінньо-літнього сезону, компетентні джерела пропонують нам прогнози актуальних тенденцій, серед яких провідні напрями дизайну і принти для чоловічого і жіночого одягу весна-літо 2014.

Модні принти весна-літо 2014

Fashion Snoops представив прогноз по провідних модних темах майбутнього сезону: «Mod World» з геометричними принтами і сміливими забарвленнями 60-х, «Glam Grange» з вишуканістю аристократичного гранжа 90-х, «Spice Trail» з відтінками спецій і яскравими східними орнаментами і «Provincial Picnic» — щось середнє між стилем французького села і американської прерії.

Модні принти весна-літо 2014

Gucci (1,2), Osklen (3,4)

Перша пара жіночих ключових принтів сезону за версією Trend Konsul: «Chrisantemium» — квіткова тема, виконана в досить мінімалістичному, але яскравому виконанні, а також «Sand & Sea» — романтичні зображення екзотичний пейзажів, прекрасно відповідні до теми відпустки.

Модні принти весна-літо 2014

Balmain (1,2), 3.1 Phillip Lim (Філліп Лім) (3,4)

Друга пара жіночих принтів досить точно перекликається з напрямами дизайну модного одягу від Fashion Snoops: «Harlequin» із сміливим геометричним принтом і «Text it» з гранжевыми написами.

Модні принти весна-літо 2014

Jil Sander (Джил Сандер), Kenzo (Кензо), Valentino (Валентіно), Dries van Noten (Драйз Ван Нотен

Список принтів для чоловічого одягу весна-літо 2014 відкривають «Mini dots» — дрібний монохромний або мультикольоровий геометричний малюнок і «Camo» — камуфляжний принт в будь-якому виконанні.

Модні принти весна-літо 2014

Moschino, Jil Sander (Джил Сандер), Topman Design (3,4)

Також, серед ключових чоловічих принтів сезону: «Brandery» — зображення брендових імен і логотипів і «Henri Matisse» — вишуканий і яскравий абстрактний принт, що нагадує емоційні твори грона Матісса.

По матеріалам vеrуstуlіsh.ru

(Visited 103 times, 1 visits today)

buy followers